| Dariuus2003 a întrebat:

Salutari... Bandajele de box se pot folosi si la MMA? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, astea sunt bune şi la MMA

https://www.decathlon.ro/bandaje-box-100-gri-25m-id_8406041.html

| Dariuus2003 explică (pentru Alexuţ02):

Mersi ba

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Dariuus2003):

N-ai pentru ce

| AnastasiaK a răspuns (pentru Alexuţ02):

TOATE bandajele sunt bune si la box si la mma. Totusi, cele pe care i le recomanzi tu sunt unele dintre bandajele (daca nu chiar cele mai) de foarte proasta calitate.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Asta am văzut pe net, nu sunt expert în MMA, nici în vreun fel de lupte, e primul articol care mi-a sărit în faţă, nu am zis să le cumpere. am spus doar că acel tip sunt bune şi la MMA.