| Cosmin86 a răspuns:

E ok asa. Si Dymatize si Levrone sunt ok. La urma-urmei un whey e un whey, cam indifrent de firma, tot proteina din zer e (whey=zer).

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu combina oxid nitric cu creatina. Ori unul, ori altul.

| uchihasasuke09 explică (pentru Cosmin86):

Ii mai bun oxidul nitric ca si creatina?

| uchihasasuke09 explică (pentru uchihasasuke09):

Si ii bun supremewhey de la Kevin Levrone sau sa iau altceva?

| Cosmin86 a răspuns (pentru uchihasasuke09):

Da, dar trebuie sa-l suporte si inima ta. O sa-ti mareasca tensiunea, o sa-ti dilate venele.

Sa nu bei cafea/energizante/ceai verde sau negru in perioada in care iei oxid nitric.

| uchihasasuke09 explică (pentru Cosmin86):

Mersi mult dar m-am gandit mai bine sa iau creatina de la ON imi ajunge 88 de porti adica aproape 3 luni pre-workout, mai iau vitamine de la ei si inca nu stiu ce sa iau whey de la Levrone sau Dynamitize, cred ca o sa iau de la Dynamitize. Oxidul nitric poate il iau peste 4 luni o sa vad cum fac cu el dupa ce se termina creatina fac o luna pauza.Am 1.81 74kg si fac antrenament de forta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru uchihasasuke09):

E ok asa. Si Dymatize si Levrone sunt ok. La urma-urmei un whey e un whey, cam indifrent de firma, tot proteina din zer e (whey=zer).