| Pacquiao a întrebat:

Se poate sa ai mai multa forta,chiar daca ai masa mai mica(ma refer la volum) Adica daca unul de aceeasi varsta are masa mai mare decat a ta,poti avea mai multa forta decat el? happy Explicati-mi, va rog happy Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e vorba de densitatea musculara.

In general sunt 3 tipuri de antrenament : forta, masa musculara, rezistenta.

Fiecare e COMPLET DIFERIT fata de celelalte.

| Pacquiao explică (pentru Cosmin86):

Mersi frumos! happy Si e bine daca fac exercitii sa am rezistenta mare? Adica flotari, tractiuni...la ce ma ajuta rezistenta daca nu se dezvolta masa s forta? happy
La ce ma ajuta de fapt rezistenta? happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pacquiao):

Daca faci skandenberg, cum vrei tu spre exemplu, te ajuta sa rezisti mai multe meciuri.

La un concurs ai multe meciuri, nu unul singur.

p.s. : ai messenger? sa-ti dau niste antrenamente

| Pacquiao explică (pentru Cosmin86):

Am messenger happy
Zi-mi cum il ai, ca vreau sa te adaug in lista happy
Mersi happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pacquiao):

Iti dau mesaj privat

| Pacquiao explică (pentru Cosmin86):

Gata happy
Trebuie sa-mi confirmi cererea happy

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Manualul de fizica!