| Mădă2213 a întrebat:

Se termina scoala si vreau sa practice un sport cel mai bine fotbal dar nu pera stiu preturile cam cat ar costa aproximativ?

2 răspunsuri:
| Hiye a răspuns:

Fotbal ai putea sa practici si fara sa te coste nimic.Un antrenament dimineata cateva minute in care sa alergi, abdomene, genoflexiuni apoi sunt sigur ca gasesti un teren de fotbal si o minge plus cateva sticle pe post de jaloane ca sa te antrenezi la dribling, eu zic ca nu te costa nimic sa practici fotbal, dar daca vrei sa fi chiar profesionist intre 50-100ron(500 sau 1 milion)cu antrenor.

| skypper a răspuns:

50 de lei costa pe luna aproximativ.