| Iulian09 a întrebat:

Se va vedea intr-o luna ca fac sala? Ce ziceti?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Financiar, da!

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Dupa 3 luni o sa se cunoasca bine

| Cuvântul1 a răspuns:

Daca tragi tare se va vedea.Bafta big grin

| byeddy a răspuns:

Daca iei proteine se va vedea ceva, daca nu iei proteine si mananci cum trebuie o sa se vada iarasi, e vorba de alimentatie, odihna si antrenamentwinking

| gazaru a răspuns:

Dupa 3-4 luni dar daca te tii tare si faci si faci in 1 luna da cred ca da

| ttyes a răspuns:

Daca faci in fiecare zi

| Cosmin86 a răspuns (pentru ttyes):

Daca faci in fiecare zi progresezi MAI LENT, nu mai rapid.

Astea sunt greseli tipice de incepator

| daNN2000 a răspuns:

In prima luna... cred ca da.
Dar dupa aia se vor vedea sigur.

| tribalboy a răspuns:

Teoretic nu. Dupa 2 3 luni se vor vedea rezultate fizice (minore). Singurul lucru pe care il vei constata, este ca ai crescut in forta, si poti sa ridici mai mult decat in primele zile happy Spor la tras!

| theodutzza12345 a răspuns:

Daca muncesti bine daa se vede UN SFAT sa nu iei steroizi proteine sau pastile

| Andrei0001 a răspuns:

Da, daca vei executa corect fiecare serie. Este vizibila schimbarea doar daca esti foarte slab, daca nu, nu se va observa. Singura schimbare va fi atunci cand te vei urca pe cantar. In prima luna pui pe tine in jur de 3-4 kg daca manaci bine. In prima luna de sala pui cel mai mult fiindca atunci muschiul nu e obisnuit cu antrenamentul. In primele 6 luni vei pune 10 kg pe tine... Apoi cresterea va fi din ce in ce mai lenta.