| Karizma a întrebat:

SEX! Asa, acum ca v-am atras atentia, va cer si eu ajutorul.Eu am un corp destul de bine format,insa,picioarele mele(de la genunvhi in sus) sunt foarte mari.ce exercitii pe care as putea sa le fac in fiecare zi acasa imi recomandati ca sa le modelez putin?(va rog sa nu faceti misto de mine, am 13 ani big grin )

7 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Nu iti recomand sa faci exercitii in fiecare zi mai ales daca sunt cu greutati. poti sa iti dezvolti masa musculara si unora fete nu le place asa ceva cel mai bine ar fi sa alergi cateva zile pe saptamana.

| dragos9234 a răspuns:

Kangoojumps,sunt bune cica.

| daassh a răspuns:

Genoflexiuni si alergare.luni miercuri si vineri alergare marti joi si sambata cateva genoflexiuni.

| Karizma explică:

Va multumesc tuturor, insa nu prea am posibilitatea sa merg afara sau sa ma duc la kangoojumps(nu ca nu as vrea), oricum va multumesc pentru ajutor

| aly19223 a răspuns:

Hmm... ai aceiasi problema ca mine(eu am 14laughing Incearca alergarea eu am incercat sa alerg si dupa on saptamana m-am lasatsad

| Foreveraloone a răspuns:

Sa stii ca nu toti suntem obsedati de sexlaughing.Ai putea sa faci genoflexiuni.3 serii pe zi cate 30. Daca le faci in fiecare zi este imposibil sa nu te ajute si sa nu te dezvolti.

| alexeu1996 a răspuns:

Iti recomand sa practici jogging