| benga94 a întrebat:

Site-uri de suplimente online care stiti in afara de maga proteine si vitabolic, ceva in genul lor dar sa aiba mai detoate, as vrea sa incerc si altceva pe mega proteine are dar sunt cam scumpe as vrea sa incerc si alte produse dar nu prea gasesc site-uri bune am gasit unele cu transport 25 de lei si alte chestii, mi se pare mult transportul! astept de la voi!

13 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Bodytime.ro
fittshop.ro
muscleline.ro
suplimente-online.ro
megaproteine.ro
pronutrition.ro

| NDC12 a răspuns:

Si ce vrei tu? Cat de ieftine sa fie, cat mai ieftin? Un produs ieftin e un produs rau, megaproteine.ro are produse de calitate.

| benga94 explică (pentru NDC12):

Nu era vorba de produse! era vorba de transport in primul rind si chiar si de produse, acelasi produs de la mega proteine in alte parti e cu 20 -30lei 10-15lei depinde de produs mai ieftin! Dc sa nu iei de unde e mai ieftin acelasi produs cu aceeasi cantitate si aceiasi firma?

| NDC12 a răspuns (pentru benga94):

Pana la urma e vorba de produse sau nu? laughing E 12 lei transportul pe megaproteine.ro, ti se pare mult? Nu gasesti mai ieftin in alta parte.

| benga94 explică (pentru NDC12):

Nu e mult stiu cit e ca am comandat, ma intereseaza un anumit produs pe care ei nu il au si il au alte firme care transportul e de 25 dar pana la urma iau de acolo asta era vorba! Sunt produse bune care mega proteine nu le au ei au doar ce e scump si cam atat, nu zic ca nu sunt bune dar nu toate sunt stralucite!

| NDC12 a răspuns (pentru benga94):

Ce produs ai cumparat, sunt curios. Imi dai un link?

| Alinaka a răspuns:

Cele mai bune produse le poti vedea pe Kiwigym, Proteine de Top, Cele mai bune vitamine Animal Pak de la Universal Nutrition, Top proteine pentru crestere in masa musculara.

| Andrey0070 a răspuns:

Www.bodytimero.com Transportul este gratuit la comenzile mai mari de 100 ron. sub 100 ron e gratuit

| raluca0604 a răspuns:

Eu recomand https://proteinhouse.ro/
Te poti si inregistra la ei pe site si ai 5% reducere la orice produs happy

| Gabi_Gabi_1970 a răspuns:

Se deschide in curand www.superset.ro Am inteles ca toti marii producatori vor fi prezenti pe site. Import direct deci. preturi minime.