| SadBoyForever a întrebat:

Steaua 0-1 fc Vaslui

stelistii au pierdut pentru prima oara in acest sezon.

Intrebarea e urmatoarea:

Credeti ca vor pierde si etapa viitoare cu viitorul tinand cot de ce ce s-a intamplat sezonul trecut in acel steaua 2-5 viitorul de poveste oare?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu cred ca vormai pierde cu viitorul deoarece astra s-ar putea apropia la 3 pct de stelisti, sunt de parere ca stelistii vor invinge pe viitorul.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este sigur ca nu vor pierde. Cred ca au pierdut cu Vaslui deoarece au fost prea ingamfati si siguri ca vor castiga, mai ales ca mai toti spuneau ca nu poate pierde titlul si nu o sa aiba probleme sa-l castige. Infrangerea este ca un dus rece si se vor trezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce face Astra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti penibil frate.
Nu mai intrebari prostesti despre fotbal, si te mai miri de ce esti in aceasta situatie.
Crezi ca celor de la Steaua, Vaslui le pasa de tine, le pasa ca tu esti un inadaptat social, ca tie iti este rusine sa vb cu fetele ca nu esti capabil de nimic.
Trezestete mai lasa fotbalul, nu zice nimeni sa nu ti cu o echipa dar nici sa fi asa.
Esti ca un copil mic frate, suntem de aceeasi varsta si eu tin cu stea dar nici chiar asa sa pun mereu intrebari prostesti, daca sunt buni castiga daca nu asta e, eu nu castig nimic de pe urma lor.

| seedwow16 a răspuns:

Sincer,depinde cu cine joaca laughing si cum se antreneaza. Funda?

| Cata240 a răspuns:

Nu cred ca se mai repeta. Ar fi prea batator la ochi.