| Daniel9988 a întrebat:

Steaua sau Dinamo? Barcelona sau Real Madrid? Messi sau Ronaldo? Pep Guardiola sau Luis Enrique?

Opinia mea:
1.Steaua
2.Barcelona
3.Messi
4.Guardiola

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Steaua; Real Madrid; Ronaldo; Ambii sunt foarte antipatici.

| Drimmero a răspuns:

Arsenalul ce are de nu intra in topul tau? Merg pe mana Arsenalului!
Il aleg pe Ronaldo,, cel mai bun fotbalist care activeaza pentru acest sport, dar nu cel mai complex, acela este incontestabilul Thierry Henry/
Ca sa aleg si o echipa romaneasca, o aleg pe Steaua, cat despre antrenorii aia, au fost facuti 'mari' de catre Messi si Xavi, Simeone e mult mai mare decat amandoi!

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Arsenal a pierdut in ambele meciuri din Liga Campionilor contra Barcelonei.De ce sa merg pe mana ei? In al doilea rand, de cate ori a marcat Ronaldo de la peste 25 de metri? Messi a dat 2 astfel de goluri in doar 4 meciuri.

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Te rog vizioneaza pana la sfarsit
https://youtu.be/603JM1adqRA

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Bla bla bla... piticii si meciurile cu Arsenal,, daca iti amintesti perfect cum in 2011 ne-au furat astia ca in codru cu penalty inventat si cu offside-ul eronat la Van Persie si cum ne-au mancat tusierii calificarea. Trebuie sa-i eliminam pe evaluzionisti atunci cand erau considerati 'cei mai buni de pe mapamond'
In alta ordine de idei, cat crezi ca ii mai tine forma pe Varza? Doar tusierii ii mai salveaza in meciurile cruciale, ca acum sunt carne de tun. Ronaldo cand juca in PL rupea plasele cu suturi de peste 30 de metri, chiar cu noi a marcat un astfel de gol in 2009,, Ronaldo are forma scazuta de ceva timp dar o sa-si revina, o sa vina ziua in care Barcelona o sa se intoarca in mediocritate, atunci cand Messi se va retrage, atunci sa va vad ce mai spuneti de mareata gloata/

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Ehe, vremurile alea s-au dus cand Messi facea driblingurile alea, majoritatea golurilor le-am prins live.

| deeeaqq a răspuns:

Dinamo.
Real.
Ronaldo.
Pep.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca şi mine!

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Dinamo, Real, Ronaldo si Guardiola. happy

| AndreiHuh a răspuns:

1. Steaua
2. RM
3. Messi
4. Antonio Contelaughing

| Fsdalajdljaljdvndnlgd a răspuns (pentru AndreiHuh):

Sunt fan Dinamo, dar recunosc ca Steaua e peste Dinamo in acest moment, nu cu mult
1.Steaua
2.Real Madrid
3.Cristiano Ronaldo
4.Guradiola

| Criss657 a răspuns:

Parerea mea:
1 Steaua logic