| GulDan a întrebat:

Stiti ca o bataie incepe cu impins sau luat de gat si cel mai fortos te darama sau te impinge.Ce exercitii te face fortos la asta? sala facbig grin daca e ziceti-mi la sala ce sa fac.

9 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Un genunchi în bogăţie şi se rezolvă.

| Danysan a răspuns:

Foarte prost gandit. Conteaza foarte mult -si crede-ma cat esti de rapid.Un baiat normal poate sa faca pe unu facut la sala daca e superior la viteza.

| GulDan explică (pentru Danysan):

Da sa stii ca m-am gandit la asta ca isi misca bratele greu big grin

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu stiu ce zici tu acolo, dar daca incepi cu impins sau tinut de gat ai inceput prost. incepi prin a ridica garda, si daca se arunca spre mine sa faca o priza, ii dau directe de se plictiseste,

| GulDan explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Da tocmai azi am vazut ca sau certat uni si cel mai enervant din clasa si gras la impins pe ala in 2 bancii...deci daca imi face asta eu las bate dar sa dau dintr-o data cu pumni in fata?laughing nu stiu ce sa zic...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru GulDan):

Daca cineva sara limita pe care o inpui, se ajunge la violenta... direct cu pumni in fata cum zici tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este forta!
Adrenalina cand intra in actiune sfarma orice.
Daca intra adrenalina in cineva poate sa treaca peste forta umana.
Adrenalina este ceva care iti da putere peste masura,cand te lovesti sau te tai si intra in actiune adrenalina pe moment esti (iron man),cand trece adrenalina incepi sa simti adevarata durere.
Adrenalina este atunci cand ai:durere,frica,extaz,ambitie, etc.
Toate astea la un loc porneste adrenalina.
Adrenalina este o substana in corp, cand aceasta se elibereaza, nu mai simti durere pe loc, simti forta...
Nu stiu cum sa explic bine!
Cauta pe google si vezi tu...

Succes!

| Alexandruui a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai forta in maini. Apoi iti formezi abdomenul. Bafta. Incearca sa faci si seara inainte de culcare cateva flotari

| Pusgeo a răspuns:

Poti sa faci pieptwinking