| Aalexander a întrebat:

Stiti ceva site uri din alte tari, in engleza, cu ponturi pentru meciurile de fotbal?

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Îți dau eu pe privat un site. mâine ( adică azi e etapa in premier. Cați ani ai?

| Purec a răspuns:

Ți-am trimis site pe privat. Oricum nute lua doar dupa un site, alege tu cu grija meciurile pe care pariezi, maxim 2 meciuri pe bilet. Eu spre exemplu pentru maine am asa: Halifax, wrexham, crystal si o sa mai ales unul de dimineata. Pun fiecare meci separat, plus combo doua cate doua, la inspiratie.

| Aalexander explică (pentru Purec):

In functie de ce ai ales echipele? te intreb asta deoarece cotele intre halifax, de exemplu, si adversara sunt cam la fel.
Ponturi bune sau doar la nimereala?happy

| Purec a răspuns:

Si stockport are cota buna. Uite-te si tu pe site si cantareste bine înainte. Nu stiu daca ai primit inca, merge ca naiba site-ul dar sigur vine happy