| Voicu_Georgiana_1995 a întrebat:

Stiti sa mergeti cu Skateboard-ul? Daca da, ati invatat greu, adica e usor sa mergi cu el? + desigur Funda happy

Răspuns Câştigător
| Robert699 a răspuns:

Sall!
Si eu am skateboard : da e destul de greu cand inveti, i vezi pe alti pe la tv sau afara k fac scheme tari si nu stii cum le poti face... Dar e usor sa mergi!

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu este greu si nici usor, pentru ca in principal depinde de simtul de echilibru al fiecaruia. Cu primul skateboard mi-a luat cam o luna pana sa invat sa fac si eu niste tricks-uri sau sa sar pe scari Șhappy Mai radeam cu prietenii ca faceam ca balerina pana am invatat - adica sarea skate-ul fara mine, dar da am invatat. Recomandarea este sa-ti iei un skate bun din prima ca sa nu ai probleme, asta inseamna ca te costa de la 180 ron in sus.
Succes.

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru MeConstantine):

Cu echilibru' stau bine pentru ca stiu sa merg pe role si bicicleta. Multumesc pentru raspuns happy

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Salut,e foarte usor dar te obosesti repede crede-ma laughing