| DeXxa a întrebat:

Vi se pare greu sa mergi pe skateboard?

Răspuns Câştigător
| Alex_7297 a răspuns:

Nu, durează puţin până înveţi, dar o dată ce te-ai obişnuit nu mai ai probleme. Apropo, sasha, cat de crăcănat trebuie' să fii ca să nu poţi sta pe placă?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sport extremlaughing. Să merg cu el nu mi se pare greu, dar să fac toate porcăriile alea de scheme da.

| Диана a răspuns:

La inceput e greu, dupa aia o sa ti se para usor happy

| sasha a răspuns:

Da, pentru ca sunt o idee cracanat de la football si nu reusesc sa stau pe placa tongue happy

| YOLO3e333 a răspuns:

La inceput da(prima saptamana) dar dupa o sa fie din ce in ce mai usor.

| Ralucarrie a răspuns:

Dabig grin

| Guess00 a răspuns:

Nu e asa de greu men stai linistit in 2-3 inveti iti spun eu de pe propia ex cea ce e important e sa iti menti echilibrul pe el succes!

| Cineva_5088 a răspuns:

Tu sti cel mai bine cat de greu e laughing