| eduard200 a întrebat:

Sunt baiat am înălțime de 1.81m și greutatea de 58-59 de kg merita sa ma apuc de sala pot creste in masa musculară și sa cresc in greutate?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Merita.Da, sala te dezvolta.

| RAY a răspuns:

Desigur ca da,ai un corp perfect pentru culturism,sa vezi de un antrenor personal,dieta bogata in carne,legume,fructe, slanina, desigur ca o sa te ingrasi, o sa cresti in masa musculara si in greutate, dieta 3000 de calori sa vezi de musculos vei deveni

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti prea slab

| Peter920 a răspuns:

Salut, da desigur doar ca va trebui sa ai si o alimentatie corecta

| Alex3345 a răspuns:

Te poți apuca si ar fi bine sa ai prescrisa o dieta necesara varstei tale

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alex3345):

Dieta? cum ar fi?