| Andrei_Danci_1999 a întrebat:

Sunt la inceput, ce este perioada de incarcare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit de perioada de "incarcare", poate perioada de "incercare". Este perioada de inceput in care trebuie sa-ti dovedesti calitatile si ca esti bun.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cred ca se refera la creatina, acolo este perioada de incarcare.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu sunt in tema cu aceasta, daca este asa trebuia sa fie mai clar.

| AnastasiaK a răspuns:

Te referi la creatina? happy

| Intrainforma a răspuns:

Perioada de incarcare se refera la suplimentele nutritive (in special la creatina) insa in momentul de fata exista o multime de suplimente care nu au nevoie de aceasta faza de incarcare, functionand foarte bine si fara ea happy