| oR a întrebat:

Sunt unpic mai grasut si as vrea sa slabesc cat mai rapid si vreau sa fac si muschi la brate am haltere de 3 kg si am 12 ani ce imi recomandati

Răspuns Câştigător
| 4everyou a răspuns:

1.alearga cat poti tu
2.fai genoflexiuni
3fai flotari
4.si dupa fai cu haltere

| Cosmin86 a răspuns (pentru 4everyou):

Poti sa le combini, ex. genoflexiuni cu haltera pe umeri, sunt cele mai eficiente happy

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Iesi in parc si alearga 30-40 minute o data la 2 zile. Iar in zilele in care nu alergi baga genoflexiuni si flotari.

| Cosmin86 a răspuns:

Din pacate la 13 ani nu prea o sa faci muschi, dar poti sa te tonifici putin

Răspuns utilizator avertizat