| obsercvayr a întrebat:

Te afecteaza daca faci exercitii la piept cu haltera z?

6 răspunsuri:
| ProCulturism a răspuns:

Salut!
Nu are cu ce sa te afecteze daca ti priza lata. Eu fac impins de la piept cu bara z pentru triceps(priza ingusta).
Succes!
http://proculturism.com/

| obsercvayr explică:

In fine. eu nu am gantere si halta z acasa, nu am bara dreapta, doar bara z, are ceva daca fac piept?

| greyhound a răspuns (pentru obsercvayr):

Gaseste o priza potrivita si tine bine bara si n-ar trebui sa ai probleme

| greyhound a răspuns:

Nu, dar ce ce ar vrea cineva sa faca piept cu z-ul; n-am vazut pe nimeni vreodata sa faca piept cu z-ul chiar daca barile erau luate toate
ps. ii zice bara z

Răspuns utilizator avertizat
| qBawww a răspuns:

Nu.