| bbymer7 a întrebat:

Totenhem Hotspur - Borusia M
Pentru cine dați câștigul?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa raspund si eu deci nu ma uit si nu sunt fan, doar la mondiale, europene ma uit si la finala, cred ca va castiga fotbalul, asta e important

| Drimmero a răspuns:

Tottenham*-Borussia Dortmund*

Ii bat nemtii de ii omoara pe pasaroii aia obositi de la Spuds, vor avea soarta lui united!

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Mhm, nu stiu ce sa zic. Poate castiga BVB, dar nu cred ca-i distruge.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Ai sa vezi ca si-o vor lua pe cocoasa si astia.Ce a ajuns Premier League-ul...

Doar Liverpool si City pot tine steagul sus. Ai idee ce tari in gura erau mancunienii inainte de PSG,, numai scoruri de 3-0 vedeai date de ei, pana cand...ce-ai facut, bobita?

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pot sa comentez, ca eu tin cu Chelsea si meh. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Chelsea...pareai om cu gusturi, tocmai chelsea? Nu ii pot suferi nici pe ei. Rusnacul a oprit robinetul cu investitii la voi, ati incasat umilinte mai mari decat Arsenal sezonul asta.

Ca si tine,, eu ca fan Arsenal mai pot comenta ceva? Doar un lucru mai zic, e bataie mare intre noi, voi si united pentru locul 4, locul salvator cum s-ar zice, deci o lupta in 3 nebuna.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Cum de nu ti cu o echipa din Grecia filozofule?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Raule cei care nu tin cu echipa ta au gusturi proaste?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Din pacate, comportamentul suporterilor echipelor din Grecia lasa de dorit.
Chelsea e rivala lui Arsenal, de aceea nu-i place decizia mea, e in regula. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu o suport pe chelsea...dar cea mai mare ura ii port lui United, o urasc din ficati pe echipa aia!

Nu, nu au gusturi proaste, doar ca existe echipe care sunt recunoscute pentru haterismul inconjurator/

| D4r1uss a răspuns:

Tottenham