| Sh4d0wGh0st a întrebat:

TPU, Cum fac sa am un pumn rezistent? Adică când dau cu el să nu mă doară asa mult? Nu am sac de box.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Antrenează-te. Cumpără-ți un sac de box și mănuși.

| carla2010 a răspuns:

Cumpara-ti manusi. Vezi ca nu e de joaca, risti sa ai probleme cu oasele. Ai grija cum te antrenezi, nu te lua dupa amicul de la colt, vorbeste cu un antrenor profesionist

| Trynda a răspuns:

Bruce Lee ca sa isi intareasca pumnii dadea pumni in niste galeti cu pietris pana ii dadea sangele. Daca vrei sa fii asa extrem power stronzo poti sa incerci si tu.