| Mii_Ca_1990 a întrebat:

TPU, vreau sa fac exerciții pentru talie subțire si solduri, ce exerciții pot face sa scap de grăsime si ce sa mănânc sănătos? Va rog mult sa ma ajutați, stiu ca abdomene dar ce fel de abdomene ma ajuta? Si in cât timp vor apărea rezultate? Sunt sigură ca voi si mama mea veți fi foarte mândri de mine big grin! Va mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Aliomentatie vegetala, daca poti multe seminte, sucuri naturale. Legat de abdomen, nu trebuie sa faci, sa ai patratele. Alergari, mobilitate, coarda, bazin. Sunt sigur ca mama ta, este mandra de tine si asa....eu la fel de mult!

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai exercitii pe Youtube un sac.

| kiri11 a răspuns:

Foarte important este sa iti faci un program de alimentare fix, 3 mese zilnice. Cina sa fie pana in ora 19 si pe langa acestea 30 min de alergat sau orice alt sport. Eu pe langa acesteam am mai apelat si la suplimentul alimentar green coffee care pot zice ca m-a ajutat destul de mult. happy

| nugasescusernameliber a răspuns:

Cardio obligatoriu pentru abdomen, patratelele acoperite de grasime nu se vor vedea niciodata. Si aici gasesti exercitii pentru talie https://www.youtube.com/results?search_query=standing+abs
https://www.youtube.com/results?search_query=waist+training

| Mii_Ca_1990 explică:

Ce fel de semințe? Si sucuri naturale, dar e bun si Lipton?

| Alfa_Miopu_1975 a răspuns:

Produse cosmetice profesionale gasiti pe pagina de Fb Levissime Romania sau la www.levissime.tk