| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiii TPU, ajutati-ma si pe mine. Vreau sa ma ingras in foarte scurt timp. Si vreau ceva care sa dea rezultate. straight face nu spuneti ca altii " fa exercitii, mananca mai mult." straight face ca nu ma ajuta cu nimic. Mananc mult, fac si exercitii..si degeaba. Nici un rezultat timp de 3 luni oh go on. Daca stiti, ajutati-ma. Daca nu, asta e... Funditsaaaa puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ce mananci? Ce exercitii faci?

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Radu284):

Mananc oriceee...si fac niste exercitii pe care le'am gasit pe net.

| Radu284 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Pai nu conteaza numai ca mananci orice, dar cam cate calorii bagi in tine pe zi? macar 3000, sper? Si cand faci exercitii, ce fel de exercitii, de cate ori le repeti, etc?

| xNuiiDeTiinex explică (pentru Radu284):

Sincer iti spun..nu m-am uitat la cate calorii arehee hee

| Radu284 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Pai altfel cum vrei sa te ingrasi? Trebuie sa calculezi, sa te uiti la tot ce mananci (mai ales daca produsele au ethicheta). Si exercitiile alea trebuie facute pana nu mai poti, nu sa ridici o gantera de 10 ori pe zi si gata.