| anonim_4396 a întrebat:

Transpir foarte tare in ultimul timp si mi se face o pata foarte mare sub brat! La unii nu l i se intampla asta! Depinde cumva de deodorant? Voi ce deadorante folositi? Din ce cauze mi i se intampla?

3 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Este ceva genetic, iar deodorantul nu stopeaza transpiratia decat te ajuta sa nu mai mirosi, si eu transpir destul de mult si orice deodorant as folosii nu ma ajuta sa nu transpir. funda?

| victorandrei a răspuns:

Daca iti este cald poti sa ai si mama si tatal deodorantului ca tot transpiri, depinde de organism cum suporta caldura

| Apocaliptic a răspuns:

Daca ai par la subrat sa stii ca si asta s-ar putea sa fie o problema. Vezi daca cineva din familie nu are aceeasi problema(s-ar putea sa fie ceva genetic). SA STII CA AM AUZIT CA NU PREA SUNT BUNE DEODORANTELE(la sanatatea pielii)! Foloseste haine albe sau negre... nu prea se vede transpiratia pe ele(dar cred ca stiai deja asta laughing).