| andreeapap a întrebat:

Spuneti-mi va rog un deodorant bun si de calitate.De exemplu mi se intampla toamna si iarna sa transpir si nu imi place deloc si nu stiu din ce cauza pentru ca seara fac dus folosesc creme antiperspirante deodorante parfum etc peste noapte cand dorm nu transpir iar dimineata ma dau iar cu deodorant si parfum iar dupa nici o ora deja observ pe bluza patasad. Voi ce folositi sau cel putin ce faceti impotriva acestei probleme? FUNDA+VOT

1 răspuns:
| Valisha18 a răspuns:

Eu folosesc Rexona si mi se pare cel mai bun contra transpiratiei. Daca porti alb sau negru des foloseste ivea black & white.