| deejayoo a întrebat:

Uitati-va la acest videoclip si credeti in continuare ca wrestlingul este facatura.sa va vad acum.mai credeti ca ewsti facatura?

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

12 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Idioti platiti sa rasa de pa scari unu pe altu. Unde este wrestlingul? Stiti... sportu ala in care trebuie sa-ti imobilizezi oponentul...Asta ese o mizere inventata pentru idioti.

| Memories a răspuns:

Hei dejayoo dupa cum spune si in titlu acolo zice top 10 accidente din wrestling. Wrestlingul este facatura prin simplu fapt ca atunci cand ei primesc o lovitura stiu cum sa o intercepteze, dar acolo sunt unele erori ale unora.

| ALEXXSS a răspuns (pentru Memories):

Ma boot sa mori in ring e facatura nu?

| OnuOnulică a răspuns:

Wrestlingu nu este facatura! este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e facatura daca era real toti erau morti prin simplul fapt ca mereu sunt loviti cu o putere mare daca era real respectivul lovit avea fata plina de sange se vorbesc de la inceput care sa castige tin minte ca in 2011 au fost la Bucuresti the rock si jhon cena si s-au vorbit sa se bata in 2012 faza e ca the rock l-a batut cinstit pe cena ca e foarte slab si eu cand ma bat cu cineva nu i da sangele da cat de cat un semn pe fata ramane! Bafta fiecare are visele lui daca crezi ca e real traba ta! Paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deejayoo da si tu funda! Hai noroc!

| deejayoo explică (pentru anonim_4396):

N-am cui sa dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mielaughing)

| labontdumitru a răspuns:

Tot e o facatura

| Knz96 a răspuns:

E clar. facatura, se mai intampla si accidente, aia fac tot pentru bani si pentru fani, eu unul nu ma mai uit de vreo 2-3 ani la wrestling, se vede clar ca e facatura si e plictisitor. :p

| ALEXXSS a răspuns:

Deejayoo cauta pe youtobe Dx vs RAted RKo si va dati seama de la omul intins pe jos pilin de sange ce e de fapt wreslingul