| Mihai0o0 a întrebat:

Un mtb bunicel pana in 1800 de lei? Prefer un full-suspension,avand in vedere ca voi merge des pe drumuri de padure si intru in toate gropile :). Greutatea nu ma deranjeaza, iar bicicleta care am avut-o pana acum a fost un DHS Climber (m-a tinut 5-6 ani si inca ar mai fii tinut daca aveam grija de ea si nu rupeam cateva chestii)
Ma gandeam la un Rr 520 s, fiind cam singura bicicleta fs care mi se pare mai ok... https://www.decathlon.ro/bicicleta-mtb-st-520-gri-id_837 8294.html ....De strans nu mai strang bani, bugetul meu initial era de 1000 de lei (ma gandeam sa iau un Rr st 100 sau un ultra nitro)

1 răspuns:
| CastraveteAlb a răspuns:

Cauta Univega Ram 900, e perfecta