| anonim_4396 a întrebat:

Un profesor de sport mi a spus ca daca beau prea multa apa ma deshidratez. Cum vine asta?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-a pacalit. Te hidratezi ceea ce e bine.

| Zippy a răspuns:

Simplu.Profesorul tau e idiot! Acum nu sunt un cunoscator in domeniu, dar chestia asta e cel putin ciudata.

| BiuL a răspuns:

Trebuie sa il intrebi pe el. e o prostie, nu am mai auzit chestia asta, poate ai inteles tu gresit.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e adevarat.

| Apokales a răspuns:

Poate a baut apa din toaleta...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Zii ca ii dau un 4 profesorului tau

| Northern a răspuns:

Bună! Probabil că a fost o glumă. Crede-mă, și eu am astfel de profesori. O zi frumoasă să ai!

| PVAAVU a răspuns:

Auzi! sad Cred ca aveti un profesor dus cu vaca! rolling on the floor)

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Deci nu mai pot de ras laughing))))

| AndrrreaDeea a răspuns:

Asta este imposibil!

| geohandmade a răspuns:

Asta este imposibil!

| DRionutST a răspuns:

A facut misto de tinewinking

| crisstinnnacriss a răspuns:

Eu cred ca stateai o mare parte din ora band apa si ca sa nu mai pierzi timp ti-a spus asta.