| anonim_4396 a întrebat:

Un program bun pentru fitness incepatori? ( Fara Picioare )
Ma duc la sala de 3 ori / saptamana.

4 răspunsuri:
| Rau1Alberto a răspuns:

Salut,in cazul ca poti sa mergi doar de 3 ori... Tu alegi :
Luni: Piept + Biceps
Miercuri: Spate + Triceps
Vineri: Umeri + Trapez
____________________________________
In general, programul pentru 3 zile asta e, acuma ca le faci asa cum am mentionat sau zi dupa zi nu are nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rau1Alberto):

Raspuns pentru amandoi : NU EXISTA program "bun" fara picioare. simplul fapt ca nu se lucreaza picioarele => program IDIOT

| Aimèeeee a răspuns (pentru Cosmin86):

Corect.

| Rau1Alberto a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu multi gandesc ca si tine. Majoritatea lasa picioarele in pace, pana cresc si vad ca or facut o greseala. Dar pentru asta daca baiatu a intrebat un antrenament pentru 3 zile fara picioare trebuie sai raspundem.