| sica2 a întrebat:

Va rog mult de tot imi puteti spune si mie cum sa imi creasca laba piciorului aidca dimenisunea as vrea sa port un 45-46 va rog mult de tot nu stiu daca are vreo legatura dar tata purta dimensiunea 45 la picior, eu am 15 ani si port 42 si as vrea sa port un 46 mie imi place dimenisunile mai mari va rog mult de tot si chiar nu vreau sa aud chesti de genul de ce vrei sa porti mare sau din astea intelegeti. niste exerciti va rog mult de tot pe toti cei care stiu, ofer funda pentru un raspuns sincer legat de intrebarea mea

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mai ai timp sa creşti cu măcar un număr tongue
Nu prea există exerciţii şi chestii de genul pentru asta. Încearcă eventual să porţi papuci cu un număr mai mare, să nu îi iei ficşi.

| 0rlando a răspuns:

Nu poți face altceva decât să mai aștepți, că poate crește de la sine. Încă ești în creștere.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Paii. nu cred ca este vreo modalitate prin cresterea labei piciorului laughing

| RawGrey a răspuns:

Vrei sa traiesti pe picior mare?laughing

| sniper2998 a răspuns:

Nu poti creste laba piciorului cu exercitii, trebuie sa ai parintii cu laba mare la picior sau sa ai gene din rude

| chocco1995 a răspuns:

Nu se poate asa ceva!

| paulica2003 a răspuns:

Asta nu se poate straight face e dupa genele parintilor.si nu stiu dc ai vrea 46... pentru ca cu 46 iti gasesti greu papuci si arata si cam prea mare! majoritatea oamenilor au intre 38-42 si sunt multumiti chiar vor mai mic... nu am intalnit pe nimeni sa vrea sa aiba piciorul mare tongue Succes! sper ca te-am ajutat

| BodoBog a răspuns:

Mda..romana nu-ți mai place. Nu-i de ajuns că porți 42? Cu ce te satisface dacă porți 45, pentru că o să arăți ca un cangur dacă mă-nțelegi... bucură-te că porti 42, atat. Eu la 16 ani port 40 la teniși, adidași și papuci iar la ghete, bocanci 41....pana la 20 de ani o să ai timp să crești, nu te grăbii.