| dragonbos a întrebat:

Va rog sa imi spuneti ce exercitii as putea face acasa pentru piept
si biceps+triceps,funda, cosmin86 ma poti ajuta da-mi te rog id tau.

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Pentru piept si triceps sunt fotarile.Recomandat ar fi sa le faci cu ceva greutate in spate astfel incat sa nu executi mai mult de 12 repetari.Pentru biceps poti face tractiuni cu priza ingusta.Mai bine ar fi sa mergi la sala!

| Lionsgate a răspuns:

Da add danu_zid15

| Kalin20 a răspuns:

Pai pentru piept poti face flotari cu bratele departate si pentru triceps tot flotari cu palmele apropiate