| RadulescuIonut a întrebat:

Va salut! Am incercat la Superbet pariul Gg nu în oricare repriza la meciurile Japonia Spania...Costa rica Germania.și Canada Maroc.ce nu pricep eu este că la Japonia Spania meciul este câștigat dar la celelalte nu... însă în Canada Maroc au marcat ambele doar Intr o repriza la fel și în costa rica Germania. Deci până la urmă de am pierdut?! Va rog daca puteți să mă lămuriți.

2 răspunsuri:
| king5151 a răspuns:

Pai la canada maroc s-a facut gg-ul deja din prima repriza, la Germania la fel, iar la Spania japonia a fost castigator pentru ca spaniolii nu au marcat in a doua repriza, doar japonezii.

| RadulescuIonut explică (pentru king5151):

Ok dar eu am pus ca nu marcheaza ambele echipe in ambele reprize. in toate meciurile ambele echipe au marcat doar intr o repriza. eu asa am crezut ca este pariul ca nu marcheaza ambele echipe in ambele reprize. cei de la superbet nu explica acest pariu si nici pe google nu am gasit ceva.