| Otto2014 a întrebat:

Voi ce cazaturi ati avut cu bicicleta? Incep eu: Ieri mi am luat o bicicleta noua,dar fosta mea bicicleta avea frana spate pe stanga,cand am mers pe ea,avea frana spate pe dreapta,eu fiind obisnuit sa apas pe stanga,am apasat, si intrat cu ouale in ghidon

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Am cazut de multe ori de pe bicicleta, de obicei nu e nimic grav, dar am patit odata sa cad de pe o rampa direct pe mana.Nu a fost ceva dragut, dar am scapat cu bine. Cu bicicleta nu este de joaca! laughing

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Eu am cazut odata cu bicicleta.

| eudoareuu a răspuns:

Când eram mai mică... mi-a căzut mobila pe unghia de la picior și mi-a căzut. Peste cam 2 săptămâni, nu știu cum m-am dat cu bicicleta și am căzut. Mi-am rupt din nou unghia. Acum mi-a crescut la loc.Ce poveste dureroasă rolling on the floor