| UiteeeeVezi a întrebat:

Ce inseamna cand visezi acest lucru :
Visam ca conduceam o masina... masina era una din aceea model mai vechi decapotabila, si avea pedale la fiecare scaun stanga, dreapta spate etc.
si visam ca o conduc dar cateodata volanu mi se transforma in ghidon de bicicleta ca sa pot pune frana mai bine pentru. ca mai era cineva in masina si tot accelera. Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A fost doar un vis atat nu are legatura cu realitatea.

| Aylee a răspuns:

Posibil sa ti se intample ceva rau din cauza altcuiva, fii precaut. Nustiu mai mult de atathee hee