| SadBoyForever a întrebat:

Voi ce credeti, se vor califica mai departe petrolul si pandurii alaturi de astrali pentru ca in opinia mea vor avea niste meciuri infernale impotriva acelor israelieni si olandezi dupa ce au realizat doar un 1-1 pe teren propriu.

Cat despre astrali, eu nu cred ca vor mai fi emotii deci nu dupa victoria cu 3-1 din slovacia, parerea voastra care este vor merge toate echipele romanesti mai departe sau...?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca Petrolul se va califica, chiar daca intalneste o echipa foarte buna ce a terminat peste Twente sezonul trecut din Olanda, insa Petrolul a practicat un joc mai bun in tur.Pandurii se pot califica, dar jocul aratat in tur nu a fost prea bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pandurii ar putea " produce minunea ", însă Petrolul n-are nicio şansă.

| SadBoyForever explică (pentru anonim_4396):

Vitesse 1:2 Petrolul
Hapoel 1:2 Pandurii/

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Da, se pare că Grozav a vrut să mă contrazică. laughing Bine a făcut, mă bucur pentru calificarea celor 3 echipe.