| Cosmin86 a întrebat:

Voi cu ce ati slabit mai bine intre:

- lipo 6
- hydroxicut
- animal cuts
- on thermo cuts
- alt produs

Ma intereseaza in special inaintea unui concurs, dar si in cazul general.

Răspuns Câştigător
| DanielHX a răspuns:

Animal cut. Bogat in continut si absorbtie rapida. In perioada de cutting dar si in general ti-as recomandain plus Omega 3 si 6, ajuta la circulatie, balansarea testosteronului etc., L-tartrat de L-carnitina, glutamina si in special aminoacizi, pentru prezervarea masei intr-o perioada "extrema" de cutting. Eu consider uleiurile Omega 3 6 esentiale, le iau impreuna deoarece unul are efect anti iar celalalt proinflamatoriu.

| Cosmin86 explică (pentru DanielHX):

Da, e oarecum extrema, de la 95 trebuie sa ajung la -90 pentru nationalele de skandenberg. Mai am cam o luna si ceva.

| Radu_Traian_1992 a răspuns (pentru Cosmin86):

Succes.

| Cosmin86 explică (pentru Radu_Traian_1992):

Mersi happy