| crs122 a întrebat:

Vreau sa driblez mai bine fara sceme foarte grele cu ce trebuie sa sutez cu siretul pentru a prinde efect si viteza? Va rog am nevoie de raspunsuri pentru ca maine merg la o noua echipa de fotbal si nu vreau sa ma fac de rusine! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| s3v3n7 a răspuns:

Daca esti mai talentat si vrei efect dai cu exteriorul si foarte puternic.
Pentru a dribla ai nevoie doar de viteza si putina tehnica.
Doar prin antrenament vei reusii!
Succes

5 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

In loc sa stai pe TPU, mai bine mergi tu afara si incerci, ca asa din vorbe nu faci nimic.

| crs122 explică:

Va multumesc pentru toate raspunsurile

| Christian1000 a răspuns:

De aproape trebuie sa dai cu latul puternic, de la distanta cu siretul si ca sa driblezi in primul rand trebuie sa ai viteza. Dar daca nu vrei sa faci scheme uita-te la Messi care nu prea il vezi dribland.El trece doar printre jucatori cu viteza. Funda?

| Fujitzu a răspuns:

Din propria experienta, pentru a suta la poarta de la distanta mai mare poti suta cel mai bine cu siretul.winking Funda?

| crs122 explică (pentru Fujitzu):

Mai astept raspunsuri