| mercedesvitobenz a întrebat:

Vreau sa fac muschi acasa ce ar trebuie sa fac? N-am posibilitatea sa merg la sala, ce exercitii imi recomandati? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut. Chiar am scris un articol interesant despre asta, in care iti dau un exemplu de antrenament pe care il poti face acasa: http://hunkbody.ro/antrenament-acasa-incepatori/

6 răspunsuri:
| oana008 a răspuns:

Pai i-a 2 sticle de 5 kg pline cu apa si folosestele ca gantare.

| Hirbu_Sebastian_1996 a răspuns:

Toate raspunsuri de aici sunt foarte folositoare, dar sfatul meu este sa te duci la sala fara retineri...dar pentru inceput fa vreo luna ce e pe aici, o sa te ajute, dar nu te puturosi

| Jmen_Ionuts_1996 a răspuns:

Daca nu ai posibilitatea sa mergi la sala poti sa iti faci niste gantere din ciment http://marlani.ro/2011/11/22/cum-sa-ti-faci-gantere-versiunea-ruseasca/

| Benyy_Jiva_1994 a răspuns:

La mine nu functiuneaza metodele aste

| Robert_Stoian_1989 a răspuns:

Ce~
mi trebuie