| marius007 a întrebat:

Buna TPU am! 4 ani si 1.70 si as vrea sa imi ziceti ce exercitii pot face acasa sa fac muschi fara a merge la sala? si ce trebuie sa mananc ca sa slebesc in timp ce merg la sala?

10 răspunsuri:
| marius577 a răspuns:

Sa stii ca esti dezvoltat la 4 ani, nu mai ai nevoie de nici o sala laughing

| pwp a răspuns:

4 ani? Really?

| diavolitadulce a răspuns:

Ce varsta ai de fapt frate? nu te crede nimeni. adica ai 4 ani si esti cu 10 cm mai inalt ca mine? nu prea cred

| sodobar a răspuns:

Ai 4 ani? haha si 1.70, citeste intrebarea si tu(daca ai 4 nici nu stii sa citesti)

| Sh4Dow a răspuns:

Bine. deci ai 14 ani, nu trebuie sa mananci sa slabesti laughing ci sa faci muschi cat mai multe proteine (carne, oua, lapte). Fara sa mergi la sala pentru muschi, poti face diferite tipuri de flotari, tractiuni, flotari in maini, abdomene etc. uitate si pe youtube.

| BiancaAlecsandra a răspuns:

Trebuie sa faci multe flotari cam 20 pe zi si sa mananci multe fructe ca sa slabesti

| Cosmin86 a răspuns (pentru BiancaAlecsandra):

Multe fructe? In niciun caz, fructele au zahar ( fructoza ) care maresc glicemia si ingrasa ca orice tip de zahar. In plus, fructele fermenteaza.

| INGEEERAS a răspuns:

Poate ai 24 nu?

| marius007 explică:

Am 14 an am greit intrebarea

| tymy_1297 a răspuns:

Poate 14 ani