| dulc3'maria a întrebat:

Vreau sa imi fac fundul mai bombat, as vrea sa stiu ce exercitii pot face acasa, un link ceva. Dau fundita, plssss, pup.

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Uite sper sa te ajute

http://sanatate.acasa.ro/......bat/page/2

16 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| juniper a răspuns:

Mai bombat? Da' fundu nu-i destul de dragut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danseaza reggae, cauta pe Youtube si in maxim o luna ai sa ai fundul lui J.LO. Crede-ma, asta ma preocupa si pe mine mai acum 1 an, dar dansez in fiecare seara reggae cam 1 ora si gata.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Trebuie sa faci 20 de genoflexiuni sau sa mergi cu rolele ca sa ai fundul bombat.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Si inca un linq
http://www.acasatv.ro/......edeta.html

pup bye:*

Si sa te tii de exercitii daca vrei sa fi cum vrei tu:*

Alte răspunsuri
| Psihoterapeutul a răspuns:

Implanturi cu silicon...in viziunea mea, este singura modalitate de modelare!

Alte răspunsuri
| deeya a răspuns:

Ciao draguta, eu din cate stiu nu exista exercitii pentru fund mai bombat, dar poate exercitiile fizice ajuta cat de cat sa te mentii in forma. Poate pilates care au pe internet exercitii. Incearca sa descarci de la ei exercitii si sa faci. Multa bafta iti doresc!

| pitik90 a răspuns:

La sala este un aparat la care stai pe spate si impingi din pozitia asta la 90 de grade dar trebuie sa te duci in fiecare zi la sala