| Biancadia16 a întrebat:

Vreau sa am fundul mare si bombat ca cea din poza de profil.(P.S. Poza am gasit-o pe Instagram,si nu pot sa pun link-ul aici, de aia am pus-o de profil, dar o sa o sterg, iar categoria am pus-o la intamplre). Deci va rog sa ma ajutati cu ceva exercitii sau nu stiu..plec la mare si vreau sa arat bine.HELP ME!

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

E urat :O.
E ok sa vrei un fund frumos dar nu exagerat.Cu exercitii fizice, sala poate te poti ajuta putin dar nu in halul ala.

| sofisis a răspuns:

Ala e sigur photoshopat. Plus de asta, arata foarte dizgratos. E foarte disproportionata.
Cat despre problema ta, nu ai cum sa iti bombezi fundul decat prin operatie daca vrei gen in o luna. Daca nu, exista posibilitatea sa se bombeze, prin sport, in multe luni

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

MARE SI BOMBAT? WOW! sunt sigur ca nu vei elimina altfel de bombe, indiferent de cum il vei avea.winking laughing laughing laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Găseşti pe net.

| Biancadia16 explică (pentru Necunoscut112):

Da,dar eu vreau intr-un timp cat mai scurt.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Biancadia16):

Găseşti pe net, repet.

| HadesSs a răspuns:

Daca nu ai genetic, pe cale naturala e aproape imposibil, degeaba zic toti fa genuflexiuni fa nu stiu ce, il poti tonifica, scapa de celulita dar sa pui masa musculara pe glutei e destul de greu.

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu nu vad poza sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mare, prea bombat, prea ca la țară. Prea Photoshop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse si greu, trebuie sa ai un strat adipos cât de cât, adicã in jur de 30% body fat, sa fi foarte dotatã genetic astfel incât sa pui acea grãsime doar pe fund ci nu pe zona abdominalã.
Plus foarte multã muncã la salã, ani buni nu câteva sãpãmâni, luni.
Ar trebui sa faci genuflexiuni cu 120-160kg, indreptari cu +140kg, podul fundului/trustul soldului cu 180-240kg etc
Un exemplu ar fi fata asta
https://instagram.com/p/BekSWxChZCo/