| Nume6 a întrebat:

Vreau sa imi iau o banda de alergat electrică dar nu prea inteleg ce inseamna asta, adica o sa stau numai in priza cu ea? ma uit la niste modele si niciuna nu are un prelungitor, eu cum o alimentez daca nu are prelungitor?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti cumperi un prelungitor si il pui pe acela in priza, ce-i mare lucru?
Esti sigur ca aparatul de alergat era electric?
Pentru ca sunt si manuale unde alergi si se invarte numai prin alergarea ta.
Dar, ideea era sa pui intrebarile astea in magazin, la cei care vand acea banda de alergat, sa-ti aratae ei cum functioneaza si daca are cablu de alimentare sau nu.

| Catrice a răspuns:

Nu vrei sa vina si cu factura la curent preplătită?!

| Nume6 explică (pentru Catrice):

Men pentru cati bani costa ar trebui sa vina si cu prelungitor

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu ai auzit ca ministra invatamantului a inventat televizorul fara curent electric? A spus ca in zonele unde nu exista curent electric si nu pot fi folosite calculatoarele se va transmite ora la TV.
Poate gasesti si o banda care functioneaza pe acel principiu.

| nukeyly a răspuns:

Dupa ce ai luat-o o sa devina mobila(si dupa aia fier vechi) pentru ca lenea e mare, lasa impulsul, respira, du-te in padure sa alergi, castigi mai mult.

nu prea inteleg ce inseamna asta> da pe yt sa vezi ce inseamna
cum o alimentez > cu siguranta nu merge pe o baterie cr2032
niciuna nu are un prelungitor,> atunci nu o mai lua happy

| RazvanC28 a răspuns:

Prelungitorul ti-l cumperi tu, iar aparatul, nu trebuie neaparat lasat in priza.