| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa fac 7 seri a cate 20 de flotari in fiecare zi...m-ar ajuta la ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai ?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma rog... chiar daca nu iti stiu varsta voi incerca sa-ti dau un raspuns.
Daca ai sub 25 de ani nu iti recomand sa faci in cate 7 serii iar daca ai peste 50 de ani nu iti recomand de asemenea.
Daca esti sportiv de performanta poti face si sub/peste varstele recomandate de mine.

| Ionut_Barbu_1995 a răspuns:

Mai bine faci 5 serii a cate 20 flotari
raspunsul: da. te-ar ajuta... dar la un moment dat corpul tau ( in speta pectoralii si tricepsii) se vor obisnui sa faca 10 serii a cate 30 repetari
daca vrei sa ai pieptul mare, mai bine du-te la sala. happy