| andre1ush a întrebat:

Cam cate seri de flotari sa fac in fiecare zi? si cate flotari intro serie! vreau sa imi dezvolt muschi mai bine! funda ps

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. muschii nu se dezvolta cu antrenamente zilnice ( ei cresc in zilele de pauza, NU cand ii antrenezi )
2. nu a facut nimeni muschi cu flotari, antreneaza-te serios
3. alimentatia e mai importanta decat antrenamentul

recomand :
www.culturism.ro
www.getfit.ro

documenteaza-te, muschii nu se fac asa usor :)

| andre1ush explică:

Stiu dar mancatul de fructe este sanatos nu ca toate prostiile alea de la magazin.

| Cosmin86 a răspuns (pentru andre1ush):

Da si tu reply la comentariu, sa primeasca si userul notificare cand ii raspunzi laughing

1. ce varsta, inaltime/greutate ai?
2. ce obiective ai?