| 4oper a întrebat:

Vreau sa ma invat sa fac flotari intr-o mina si nu stiu cu ce sa incep... daca mi-ati zice vreo metoda sau cu ce sa incep va voi fi recunoscator...Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Neworder21 a răspuns:

Foloseste acest program:
http://www.youtube.com/watch?v=Srftjsupa4A

Daca inca nu poti face nici una pe o singura mana creste rezistenta muschilor vreo saptamana:
flotari obisnuite 10-15 din 5 in 5 minute, cat mai mult. (pana asuzi)

la urma repeta de 2-3 ori asta:
flotari obisnuite - 20-25 ori,
pauza 15 secunde si din nou deja 25-30
(cu 5-10 mai mult)

daca se primeste una - 2 deja e usor:
faci 1-2, 30 secunde pauza si din nou 1-2.

dupa ce faci pe o mana, terbuie iediat sa faci si pe cealalta, fara pauza.
si deja data viiotoare incepe cu alta mana.

succes.

| 4oper explică (pentru Neworder21):

Multumesc de raspuns si ajutorul acordat

4 răspunsuri:
| Anony123 a răspuns:

Invatate sa faci foarte bine flotari normale si apoi cand cele normale ti se par usoare si cand simti ca nu mai pui prea mare efort la ele te apuci de cele intr-o manabig grin

| 4oper explică (pentru Anony123):

Eu fac deja 60 flotari de la podea fara a depune un mare efort.asa ca imi doresc o evolutie happy

| sinek84 a răspuns:

Incearca sa pui ceva greutati... Si daca o sa faci permament flotari cu o anumita greutate (daca poti sa faci multe flotari desigur ca greutatea trebuie sa fie mai mare) muschii se vor deprinde cu greutatea pe care ai pus-o in plus, si chind o sa incerci sa faci flotari fara greutate in plusa te vei semti ca o pana happy