| Eu18 a întrebat:

Vreau sa ma mut inapoi la scoala unde am facut 1-8(are si liceu) dar as vrea sa ma reintorc... ce ar trebui sa fac sa ma primeasca?(mie teama ca nu ma va primi)sad

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Ia-ti dosarul de la directorul liceului actual si du-l la directorul acelei scoli. Poti face asta numai in vacante, adica chiar si acum.

| LLTCATpRoduction a răspuns:

De ce sa nu te primeasca.da ce treaba are cu tine? inca o sa fie bucuros/bucuroasa directorul sau directoarea ca te intorci inapoi. daca nu vrea,, ii dai o mica atentie.adica niste money

| LLTCATpRoduction a răspuns:

laughing eu sunt a11a si am schimbat liceu de vreo 10 ori.haha.frumos nu?