| Fenahel345 a întrebat:

Vreau sa ma reintorc la gimnastica si am 11 ani o sa ma primeasca din nou?
Parinti mei zic ca nu.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cat de talentat esti si cat esti de dispus la munca.
Este adevarat ca daca te-ai lasat nu o sa aiba o parere prea buna antrenorii dar, repet, daca esti talentat cred ca o sa fii reprimit.
Dar nu conteaza ce credem noi, adreseaza-te antrenorilor de la club.

| AFR81 a răspuns:

Daca ai facut de mic, pentru o perioada mai lunga, iar corpul tau s-a obisnuit, atunci ar trebui sa poti sa revii in gimnastica. Vorbeste cu antrenorii, poate te vor reprimi.