| LoGaS a întrebat:

Vreau sa ma reapuc de sala. Tinand cont ca nu iau indeajunse proteine si carbo din alimentatie vreau sa imi recomandati si mie un supliment pentru a mai adauga ceva masa pe mine. In urma cu 7 luni mai exact foloseam GFX 8 nimic de spus, un gainer bun am luat ceva masa pe mine dar am inteles ca pretul este destul de piperat pentru performantele lui si ca, carbohidratii ii pot lua foarte usor si din alimentatie. In consecinta as vrea ceva cu mai multe proteine o combinatie ok dar nu de la redis. Dispun de un buget numai pentru suplimente de 300 lei. Multumesc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BracKMyhay95 a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/
Este un produs de TOP.
Si mai poti lua niste creatina+dextroza si vei creste bine.

"Dar" daca nu ai o alimentatie bine pusa la punct cu cel putin 4 mese/zi nu vei avea roade nici cu suplimente.