| afrodita3333 a întrebat:

Vreu sa cumpar un aparat pentru a face exercitii fizice acasa. Spatiul nu imi permite sa imi cumpar de ex o bada de alergat care ocupa mult spatiu. Ce aparat mai mic asi putea sa imi cumpar avand in vedere ca zona care ma intereseaza este cea a picioarele?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Extensor happy pentru maini
Coarda happy pentru picioare
Un rucsac mare cu 20-30 kg macar sa ti-l pui pe spate si sa faci genoflexiuni laughing

| gabitu12 a răspuns:

Mai bine du-te seara pe stadion sau intr-un parc alergi 30 minute si ai scapat de cheltuieli

| AncutssaM a răspuns:

Un steper este aparatul ideal pentru tine. funda?

| masoniiii a răspuns:

Scumpa mea alearga te rog euhappy big grin cel mai eficient cel mai sanatos si lucreaza tot corpul in armonie!

| TheGodOfWar a răspuns:

Cine poate sa-mi trimita filmulete cu femei cu patrateele? Si eu am patratele dar extraordinar de proeminente! Are cineva un filmulet cu femei cu patratele foarte, foarte proeminente?