| RexCuParuCret a întrebat:

Ziceti la taticu niste concentrate proteice calumea si sa fie cat de cat convenabile.

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Convenabil si destul de bun este whey pro de la natural plus dar si dar si wpi de la pro nutrition daca vrei calitate incearca gold whey standard de la on.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam tarziu sa-l sun pe tata, ii zic altadata.

| Wehes a răspuns:

Daca spuneai si tipul somatic poate stiam si noi ce supliment sa-ti recomandam waiting

| MassEffect a răspuns (pentru Wehes):

Baiatul a cerut CONCENTAT PROTEIC nu ai nevoie sa stii ce tip somatic, concentratele toate sunt la fel, carbo putini.

| Wehes a răspuns (pentru MassEffect):

Cateodata unii isi aleg produsele nestiind daca sunt bune sau nu pentru ei, daca li se potrivesc sau nu.
Pana la urma, nu stiu cu ce te-am deranjat daca l-am intrebat tipul somatic thinking

| MassEffect a răspuns (pentru Wehes):

NU mai deranjat cu nimic doar spuneam ca nu ai nevoie de tipl somatic pentru a recomanda un concentrat proteic, sper ca nu te-am jignit.big grin

| Wehes a răspuns (pentru MassEffect):

Asta nu e jignire doar ca spuneam ca mai ales pe TPU sunt cativa care cer suplimente necunoscand rolul lor.
O zi placuta! big grin

| hondru a răspuns:

Adica? proteine de calitate?

| hondru a răspuns:

100 gold whey standard.am luat intro luna cu un regim bu in jur de 6-7 kg

| FitMonkey a răspuns (pentru hondru):

Poftim? ai luat 6-7kg in greutate intr-o luna? eventual grasime.

| Catalinjr a răspuns:

Ceva de top BSN http://www.culturism.net/produse/bsn-nutrition
Poti sa alegi proteine, creatine, all

| Gabs98 a răspuns:

Mutant mass gainer, se gaseste in mai multe marimi, Syntha - 6 sau true mass daca ai mai luat de la BSN,