| WILFIX a întrebat:

Am o intrebare cam stranie.
Cartea si calculatorul sunt purtatori de informatie care se sustin si se complecteaza reciproc, dar prin ce anume? Daca se complecteaza? ( oare cu ce happy ) si tot daca se sustin prin ce?
Dau funda! timp de 1-2 min dupa raspuns

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Calculatorul (Internetul) e purtator de informatii exacte, precise, pe cand cartea iti da ipoteze din care tu singur sustragi 'informatiile'.
Pe net gasesti informatii care ti se dau direct, iar in carti (cele de lectura) ti se dau indirect, altfel spus.

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Calculatorul iti ofera posibilitatea de a acesa informatia mai rapid, o gama mai larga de informatii, intr-un mod interactiv - poti gasi o carte pe calculator

| Delicacy a răspuns:

Cu informaţii.

| thebeggar a răspuns:

Da se completeaza prin materie cenusie