| LoveForShania a întrebat:

Au existat sirene? Stiu ca nu mai exista dar vreau sa stiu daca au existat. (banuiesc ca nu)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sirenele au fost vazute de oamenii de foarte departe de tinutul focilor in timp ce inotau.De fapt erau foci care inotau lasandu-si spatele sa iasa arcuindu-se din apa iar mintea unor aventurieri care nu mai vazusera, nici pana atunci, nici de atunci, a zamislit o legenda.

103 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am gandit si iti zic: nu se stie e o legenda, toata lumea intreaga nimeni nu stie si nici nu poate dovedi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, pentru ca nu au fost gasite nu inseamna cu nu mai exista sau ca nu au existat. Sa nu uiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca exista sirene. Eu de exemplu sunt unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica au existat odata cu dinozaurii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred da sirenele sunt inchipuiri ale oamenilor. Daca chiar ar fi existat una tot ar fi fost vazuta vreodata. Asa ca eu cred ca chestia cu sirenele mai e credibila pentru soramea de 6 ani care crede si in Ema, Cleo si Riki. Oricum credeti ce vreti, toti cu parerea lor, eu una nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca de ceva timp caut si eu daca exista sirene sau nu, dar in urma cercetarilor pe care le -am facut am aflat ca exista

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi frumos sa existe, deci raspunsul meu este ca au existat sau poate mai exista.Nu se stie.Marea este misterioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar au existat si bunica mi-a zis ca mama ei a vazut una adusa din nu mai stiu ce ocean, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))))
Sirene? Nu exista asa ceva, v-ati uitat prea mult la desene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au existat si cred ca mai exista departe de aici in oceanul Pacific, nu stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiuce sa zic, dar sunt sigura ca au existat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sirenele nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred ca da am vazut un video care mi s-a parut ireal dar m-am uitat pe protv si am vazut aceeasi presupusa sirena leita ca in acel video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au existat dar au murit cand a fost cutremur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu sigu ca exista si au existat... nu intrebati de unde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista, intrati pe exista sirene adevarate poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exsista sirene, le-am vazut cu ochii mei, erau mari si frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca exista...am auzit la stiri asta ...sirene exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultima sirena gasita

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu multi ani in urma au existat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sirenele au existat? Da au existat, daca mai traiesc, cel mai probabil da dar poate ma insel, daca is frumoase logic ca nu, doar nu mai credeti in povesti ca sirenele au forfecute sa isi faca ungiile, fard pentru fata, pieptan sau ceva de genul. Imaginati-va niste oamani fara creier care stau ascunsi care nu stiu nimic si sunt urati. Scuze pentru copiii care citesc comentariul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare?
ce a iesit prima data
oul sau gaina
oul si oul de unde de la gaina si gaina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai exista acum.
Dar au gasit o sirena moarta in oceanul Indian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce exista atatea lucruri cum ca au existat, e posibil sa fie adevarat.
Dar poate ca oamenii au avut aceasta imaginatie si au creat tot felul de zvonuri.
Chiar esti experta in frumusete?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic... dar in continuare eu cred ca mai exista...asta este parerea mea, tu poate crezi altceva